Panasewicz

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Panasewicz

Post autor: homerowa »

Panasewicz 25 lat wystepowal na scenie z zespolem Lady Pank, ostatnio nagral solowa plyte. Calkiem inna niz z zespolem, niby rockowa ale delikatna, bardzo smutna i sentymentalna. Niestety jako fanka Lady Pank nie jestem w stanie sluchac tej plyty, brakuje mi ostrzejszego grania, konkretnego przytupniecia, a nie jakiegos babskiego gadania. Teksty moze i ladne ale jakos nie pasuja mi do Panasewicza.
Dzieki plycie trafilam na strone Panasewicza, skromna acz zawiera sporo informacji.
A Wam jak podoba sie Panasewicz w wersji bardziej romantycznej.

Obrazek
1.Obudź Się
2.Po Co Słowa
3.Serce Jak Głaz
4.Rio
5.Olecko
6.Irlandzkie Serce
7.Włóczykij
8.Zapomniałaś Że
9.Wielki Świat
10.Przystanek
11.Nadzieja Się Nie Kończy
Buratino
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 19 lis 2008, 21:15
Ulubiony album: pierwszy
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Głogowskie

Re: Panasewicz

Post autor: Buratino »

Pewnie, że się podoba :) Może nie jest to płyta, której słucham dzień w dzień. Ale jest czego słuchać, zwłaszcza starszym pokoleniom.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Panasewicz

Post autor: diuk69 »

homerowa pisze:Panasewicz 25 lat wystepowal na scenie z zespolem Lady Pank
I w tym chcę go zapamiętać.Kupilem plytę z ciekawości , odsłuchalem z 5 razy i jednak nie przekonuje mnie, niestety."Lady Pank" dla mnie zostanie jedną z ikon polskiego rocka(ściślej punk rock'a).Bardzo średnio mi się podoba w tym wydaniu.Płyta jako prezent powędrowała do jednej dziewczyny,która bardzo się z niej ucieszyła :d :wink2: Jeżeli z czasem do tej płytki się przekonam,kupie sobie nową.Szkoda " męczyć " odtwarzacz dla 2-3 piosenek :P.Gusta!... :wink2:
ODPOWIEDZ